Beşiktaş'ta günün idmanı
12
BEŞİKTAŞ'TA HAZIRLIKLAR BAŞLADI
Beşiktaş Futbol Takımı, Trendyol Süper Lig'in 29. haftasında 11 Mart Pazartesi günü Gaziantep FK ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.
![BEŞİKTAŞ'TA HAZIRLIKLAR BAŞLADI](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/06/besiktas-ta_gunun_idmani_b56e5_v.jpg)
11
KONDİSYON VE TAKTİK ÇALIŞMASI
Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, teknik direktör Fernando Santos yönetiminde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmayla başladı.
![KONDİSYON VE TAKTİK ÇALIŞMASI](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/06/besiktas-ta_gunun_idmani_7d4da_v.jpg)
10
5'E 2 PAS ÇALIŞMASI
Daha sonra iki gruba ayrılan futbolculardan bir kısmı 5’e 2 pas çalışması yaptı. İkinci grup ise Beşiktaş Artaş 19 Yaş Altı Futbol Takımı'yla hazırlık maçı yaparak günü tamamladı.
![5'E 2 PAS ÇALIŞMASI](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/06/besiktas-ta_gunun_idmani_639f1_v.jpg)