Galatasaray 24. şampiyonluğa odaklandı!
8
G.SARAY'DA HEDEF 24!
‘Mayıslar Bizimdir’ sloganıyla yürüyen Galatasaray, bütün olumsuzlukları aştı. 10’da 10 yapan ve son düzlükte kenetlenen Cimbom, 24. şampiyonluğuna odaklandı.
![G.SARAY'DA HEDEF 24!](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/11/galatasaray_24_sampiyonluga_4d347_v.jpg)
7
DİSİPLİNE TAVİZ VERMEDİ
İlk yılında şampiyonluk yaşayarak tarihe geçen Okan Buruk, bu sezon da disiplinden asla taviz vermedi.
![DİSİPLİNE TAVİZ VERMEDİ](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/11/galatasaray_24_sampiyonluga_68337_v.jpg)
6
PATRON OLDUĞUNA İKNA OLDULAR
Oyuncularla iletişimi son derece iyi olan başarılı hoca, forma konusunda adaletli davrandı. Futbolcular Okan Buruk'un takımın patronu olduğuna ikna oldu.
![PATRON OLDUĞUNA İKNA OLDULAR](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/11/galatasaray_24_sampiyonluga_00d2b_v.jpg)