Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Galatasaray'da Yunus Akgün bilmecesi

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
8

G.SARAY'DA YUNUS AKGÜN BİLMECESİ

Galatasaray'da Yunus Akgün bilmecesi yaşanıyor... Sarı-kırmızılı kulübün geçen yaz şartlara bağlı satın alma opsiyonuyla Leicester City'ye kiraladığı milli oyuncu, Leicester City'nin bonservisini almaması halinde de Galatasaray'a dönmeye sıcak bakmıyor.
G.SARAY'DA YUNUS AKGÜN BİLMECESİ
7

LEICESTER'A MALİ KISITLAMALAR YOLDA

Championship'ten Premier Lig'e dönme mücadelesi veren Leicester City, şu an için Yunus Akgün'ün bonservisini almaya sıcak bakmıyor. İngiltere'de mali şartlara uymadığı gerekçesiyle denetime giren ve muhtemel puan silme cezası ve kısıtlayıcı yaptırımlarla karşılaşacak olan Leicester City, tedbirler nedeniyle kısıtlanacak olan kaynaklarının büyük bölümünü Yunus'a ayırmayı düşünmüyor.

LEICESTER'A MALİ KISITLAMALAR YOLDA
6

İNGİLTERE'YE ADAPTE OLMAKTA ZORLANDI

Tempo ve fiziksel kalitesiyle ün salan liglerden olan Championship'te ilk başta bocalayan Yunus Akgün, İngiltere'ye adapte olmakta da zorlandı. Yabancı dilini kulübün beklentisi seviyesinde ilerletemeyen milli futbolcunun takım arkadaşlarıyla kaynaşmakta zorlandığı öğrenildi.

İNGİLTERE'YE ADAPTE OLMAKTA ZORLANDI
Sporx Anasayfasına Dön