Hasan Arat'tan flaş açıklamalar
HASAN ARAT'TAN AÇIKLAMALAR
![HASAN ARAT'TAN AÇIKLAMALAR](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/09/_1e979_v.jpg)
"BEŞİKTAŞ'I ÇOCUKLARIMIZA SEVDİRMEK İÇİN..."
"Beşiktaş'a başarılarla dolu yıllar diliyorum. 121 yılda alnımız açık, başımız dik durarak, 'Şerefimizle oynar, hakkımızla oynarız' diyoruz. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarımız, kurucularımız, onursal başkanımız, tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi, tüm emekçilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Beşiktaş bir avuç idealist gençler tarafından kuruldu. Beşiktaş bir Türkiye gerçeğidir. Nice büyüklerimizin imzasıyla kurulan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün tüm efsanelerine selam olsun. Efsane Başkanımız Süleyman Seba ve onun yolunda giden tüm Beşiktaşlılara selam olsun. İyi insan ve iyi Beşiktaşlı olmanın mesuliyetini aklımızdan çıkarmadan, Beşiktaş'ı çocuklarımıza sevdirmek için çalışmalıyız."
![\](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/09/_eb478_v.jpg)
"SANKİ YILLARDIR BU GÖREVİ YAPIYORUZ"
"69 iş gününden beri görevdeyiz. Bizlere çok uzun geldi, sanki yıllardır bu görevi yapıyoruz gibi. 3 Aralık 2023 seçiminden camiamızla sohbet etmiş, dinlemiş ve çokça uyarıda bulundum. Kulübümüz için köprüden önce son çıkışta olduğumuzu söyledim. Bugün az bile söylediğimizi fark ettik. 3 Aralık'ta yaptığınız seçimle, Beşiktaş'ın kaderini değiştirdiniz. Sizlere teşekkür ederim, şükranlarımı sunarım."
![\](https://cdn.sporx.com/img/2024/03/09/_25506_v.jpg)