Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Nihat Kahveci'den Cenk Tosun analizi!

7
NİHAT KAHVECİ'DEN CENK YORUMU
Hollandalı golcü Wout Weghorst ile ilgili geri sayıma geçen Beşiktaş, Cenk Tosun'u transfer etti. Beşiktaş'ın eski futbolcularından Nihat Kahveci, Cenk Tosun ile ilgili görüşlerini paylaştı. TRT Spor'a konuşan Kahveci, Tosun'un sık sakatlandığı yönündeki eleştirileri de yorumladı.
6
"CENK TOSUN, HERKESTEN FAZLA KOŞAR"

Nihat Kahveci, siyah-beyazlıların yeni transferiyle ilgili olarak, "Cenk Tosun, Sergen Hoca döneminde de geldi. Sakatlanana kadar görevini iyi yaptı. Çok iyi rakamlara ulaştı. Sadece gol atması dönemli değil. Her yerde oynuyor. Çok iyi bir alternatif olacak. İngiltere'ye gittiğinden beri oynamıyor diyorlar. Öyle bir fiziksel yapısı var ki Everton'da oynamıyor ama milli takıma geliyor 1 maç oynuyor, herkesten daha çok koşuyor. Kişilik, karakter ve profesyonelliğine hayran olduğum bir oyuncu. Beşiktaş'ta yaptıkları ortada" ifadelerini kullandı.

5
"BEŞİKTAŞ'A ÇOK YARARLI OLACAK"

Fikret Orman dönemine gönderme yapan Kahveci, "Cenk Tosun, giderken de Beşiktaş'a ciddi para kazandırdı. O para nasıl kullanıldı o dönemde bilemiyorum. O dönemle ilgili sıkıntılar ve araştırmalar var. Çok büyük bir para. Ülkemizden birini 25 milyon Euro'ya yollamak kolay değil. Fiziksel olarak eksik diyebilirler. Ama Cenk öyle bir oyuncu değil gözümde. Çok yararlı olacak" diye konuştu.

Sporx Anasayfasına Dön
function stoperror(){return true} window.onerror=stoperror;