Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Yazarlardan Beşiktaş yorumları; "Gümüşü altına çevirdi"

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
8

YAZARLARDAN BEŞİKTAŞ YORUMLARI

Spor yazarları, Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 3-0 mağlup ettiği mücadele sonrası köşelerinde değerlendirmelerde bulundu.
YAZARLARDAN BEŞİKTAŞ YORUMLARI
7

"MAÇI FARIOLI VERDİ"

ERMAN TOROĞLU: "Bu maçın sonucunu bir tek şeye bağlarım, özellikle İstanbul'da Beşiktaş stadında kaleciden ve defanstan top yaparak oyun kurma taktiğini veren Alanyaspor Teknik Direktörü Farioli'ye… Böyle bir aptalca taktik bu şartlarda Beşiktaş'a karşı nasıl verilir, inanılır gibi değil. Dakika 75'te maç 3-0 iken ben bu yazıyı yazmaya başladım. Şu ana kadar maçın 7-8 olması gerekirdi. Ya Alanya takımının şansı ya da Beşiktaşlı oyuncuların beceriksizliği skoru 75'te 3-0'da tuttu." (Sabah)

\
6

"GÜMÜŞÜ ALTINA ÇEVİRİYOR"

TURGAY DEMİR: "Beşiktaş özgüven kazandıkça başkalaşıyor. Yakalanan galibiyet serisi tesadüf değil, aksine çok çalışmanın eseri. Şenol Güneş elindeki her oyuncunun neler verebileceğini tespit ettikten sonra sabırla bekliyor. Sonra bir bakıyorsunuz gümüş, altın olmuş. Bildiğin simyacı Şenol hoca... Futbolun simyacısı." (Fotomaç)

\
Sporx Anasayfasına Dön