Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Yusuf Yazıcı'dan canlı yayında flaş açıklamalar!

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
18

YUSUF YAZICI'NIN AÇIKLAMALARI

Lille forması giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte Yusuf Yazıcı'nın sözleri...
YUSUF YAZICI'NIN AÇIKLAMALARI
17

FRANSA'YA TRANSFERİ

Hem Trabzonspor hem de Türk futbol tarihinin en pahalı transferlerinden birisin. Bu misyonu üstlenmek neler hissettiriyor?

 "Trabzonspor'da altyapısında büyümüş hayallerinde her zaman Avrupa'da hem ülkesini, şehri ve Trabzonspor'u temsil etmek isteyen bir çocuktum. Tabii ki de benim hayallerimden birisi buydu. Beşinci yılımın sonunda iki güzel teklif geldi. Biri Fransa'dan Lille, diğeri İtalya'dan Lazio benimle ilgilendi. İkisinden birini seçmem gerekiyordu. Lille'i seçtim çünkü Fransa Ligi çok mücadeleci lig. Zorluğu seçmek istedim. Ve o dönem Lille Şampiyonlar Ligi'nde oynuyordu. En büyük hayallerimden birisi Şampiyonlar Ligi'nde oynamaktı. O yüzden Lille'e gittim. Şu an beşinci yılımdayım. İyi ki buraya gelmişim. Başardıklarım, kazandıklarım, hayal ettiğimin karşılığını almak benim için çok mutluluk verici bir şey."

FRANSA'YA TRANSFERİ
16

"BENİ ÇOK MUTLU ETTİ"

Avrupa'da Lille tarihinde en çok gol atan futbolcusun. Bu sana neler hissettiriyor?

"Tabii ki çok mutluyum. Bunu hiçbir zaman düşünmemiştim. Gerçekçi olmak gerekirse buraya geldiğimde PSG'nin önünde şampiyon olacağımızın hayali de yoktu. Burada şampiyon olmak çok büyük olay. Avrupa kupalarında kulüp tarihinin en fazla gol atan oyuncusu olmak benim çok fazla onurlandırdı ve gururlandırdı. Kolay bir şey değildi. Bunun bana nasip olması beni çok mutlu etti."

\
Sporx Anasayfasına Dön