Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Galatasaray'dan tebrik geldi
Galatasaray Kulübü, Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı'nın İtalyan çalıştırıcısı Massimo Barbolini'yi, Bayan Milli Takımlar Başantrenörlüğü görevine getirilmesi nedeniyle tebrik etti.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Kulübümüzdeki görevine de devam eden Sayın Barbolini'nin, Türk voleyboluna katkılarını daha geniş çapta göstermeye devam edeceğine inanıyoruz. Kendisini yeni görevinden ötürü tebrik eder, başarılar dileriz'' denildi.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Kulübümüzdeki görevine de devam eden Sayın Barbolini'nin, Türk voleyboluna katkılarını daha geniş çapta göstermeye devam edeceğine inanıyoruz. Kendisini yeni görevinden ötürü tebrik eder, başarılar dileriz'' denildi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.