Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Genç Bursasporlu PTT 1. Lig'de
Göztepe, Bursaspor'da forma giyen Mehmet Sak ile kiralık olarak sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
Kulüpten yapılan açıklamada, Altay altyapısında yetiştikten sonra Bursaspor'a transfer olan 23 yaşındaki oyuncunun, bu sezonun ilk devresinde Samsunspor'da kiralık olarak mücadele ettiği belirtildi.
Mehmet Sak, yaptığı açıklamada, İzmir'de büyüdüğü için Göztepe'yi yakından tanıdığını, Göztepe camiasının ve taraftarının büyüklüğünün farkında olduğunu belirterek, ''Bu bilinçle Göztepe formasını terleteceğim. Performansımı en iyi şekilde sahaya yansıtıp uzun süre Göztepe'de futbol oynamak istiyorum'' diye konuştu.
Kulüpten yapılan açıklamada, Altay altyapısında yetiştikten sonra Bursaspor'a transfer olan 23 yaşındaki oyuncunun, bu sezonun ilk devresinde Samsunspor'da kiralık olarak mücadele ettiği belirtildi.
Mehmet Sak, yaptığı açıklamada, İzmir'de büyüdüğü için Göztepe'yi yakından tanıdığını, Göztepe camiasının ve taraftarının büyüklüğünün farkında olduğunu belirterek, ''Bu bilinçle Göztepe formasını terleteceğim. Performansımı en iyi şekilde sahaya yansıtıp uzun süre Göztepe'de futbol oynamak istiyorum'' diye konuştu.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.