Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Giray Bulak'tan zeytin dalı
Ani bir kararla Trabzonspor genel menajerliği görevinden ayrıldığı için bordo mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş ile aralarında kırgınlık oluşan Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Giray Bulak, Ziraat Türkiye Kupası'nda bugün oynanan Mersin İdman Yurdu - Trabzonspor maçı öncesi iyi bir ev sahipliği örneği sergiledi. Giray Bulak, karşılaşmadan önce Şenol Güneş'in yanına giderek kendisini öptü ve maç için başarılar diledi. Her iki teknik adamın sıcak ve samimi davranışları herkesin dikkatini çekti. TRİBÜNLER DOLDU Mersin İdmanyurdu'nun Ziraat Türkiye Kupası'nda iddiası bulunmamasına rağmen tribünler büyük ölçüde doldu. BİR GRUP TARAFTAR TRABZONSPOR'U DESTEKLEDİ Karşılaşma için Trabzon'dan gelen bir grup bordo mavili taraftar, takımlarını maç boyunca destekledi.
Haber; DHA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.