Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
İnegölspor'un Antalya kampı sona erdi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İnegölspor'un Antalya kampı sona erdi.
İnegölspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, yaptığı açıklamada, Antalya kampının çok verimli geçtiğini söyledi. Antalya'da kondisyon yüklemesi yapmaya çalıştığını belirten Bulut, ''Çok verimli bir kamp oldu. Yeni arkadaşlar da takıma uyum sağladı. Çalışmalarımızın ikinci etabını İnegöl'de kendi tesislerimizde sürdüreceğiz'' dedi.
Bulut, 19 Ocak Cumartesi günü İnegöl'de Bulgaristan 2. Lig takımlarından FC Lyubimetz ile bir hazırlık maçı oynayacaklarını bildirdi. Transfer çalışmalarının da sürdüğünü vurgulayan Bulut, orta saha için bir ya da iki oyuncu almak istediklerini sözlerine ekledi.
Bu arada kampın ardından bordo-beyazlı futbolculara perşembe gününe kadar izin verildi.
İnegölspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, yaptığı açıklamada, Antalya kampının çok verimli geçtiğini söyledi. Antalya'da kondisyon yüklemesi yapmaya çalıştığını belirten Bulut, ''Çok verimli bir kamp oldu. Yeni arkadaşlar da takıma uyum sağladı. Çalışmalarımızın ikinci etabını İnegöl'de kendi tesislerimizde sürdüreceğiz'' dedi.
Bulut, 19 Ocak Cumartesi günü İnegöl'de Bulgaristan 2. Lig takımlarından FC Lyubimetz ile bir hazırlık maçı oynayacaklarını bildirdi. Transfer çalışmalarının da sürdüğünü vurgulayan Bulut, orta saha için bir ya da iki oyuncu almak istediklerini sözlerine ekledi.
Bu arada kampın ardından bordo-beyazlı futbolculara perşembe gününe kadar izin verildi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.