Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Kırklarelispor seri peşinde
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Kırklarelispor'un Kulüp Başkanı Volkan Can, galibiyet serisini devam ettirmek istediklerini belirtti.
Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada hafta sonu sahalarında karşılaşacakları Kızılcıhamamspor maçından galip ayrılmayı istediklerini söyledi.
Karşılaşma öncesi, motivasyonlarının yüksek olduğunu anlatan Can, ''Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Hafta sonu kendi sahamızda güçlü bir takım ile karşılaşacağız. Kızılcıhamamspor gücünün farkındayız. Karşılaşmaya ayrı bir önem veriyoruz. Takımda eksik veya cezalı futbolcu yok. Tüm Kırklareli halkını Kızılcıhamamspor karşılaşmasında takımımızı desteklemeye davet ediyoruz'' diye konuştu.
Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada hafta sonu sahalarında karşılaşacakları Kızılcıhamamspor maçından galip ayrılmayı istediklerini söyledi.
Karşılaşma öncesi, motivasyonlarının yüksek olduğunu anlatan Can, ''Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Hafta sonu kendi sahamızda güçlü bir takım ile karşılaşacağız. Kızılcıhamamspor gücünün farkındayız. Karşılaşmaya ayrı bir önem veriyoruz. Takımda eksik veya cezalı futbolcu yok. Tüm Kırklareli halkını Kızılcıhamamspor karşılaşmasında takımımızı desteklemeye davet ediyoruz'' diye konuştu.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.