Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Kırklarelispor'da 3 puan mutluluğu
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Kırklarelispor'da, Denizli Belediyespor deplasmanında alınan 3 puanın mutluluğu yaşanıyor.
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu deplasmanda karşılaştıkları Denizli Belediyespor'u 3-0 mağlup ederek sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade etti. Aldıkları 3 puanla birlikte takım olarak moral ve motivasyonlarının arttığını kaydeden Volkan Can, ''İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz. Kazandığımız 3 puanı taraftarımıza armağan ediyoruz. Kulüp olarak sadece Kırklareli'ni değil aynı zamanda Trakya'yı temsil ediyoruz. Trakya'nın kenetlenmesini, bir olmasını ve bizi desteklemesini istiyoruz'' diye konuştu.
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu deplasmanda karşılaştıkları Denizli Belediyespor'u 3-0 mağlup ederek sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade etti. Aldıkları 3 puanla birlikte takım olarak moral ve motivasyonlarının arttığını kaydeden Volkan Can, ''İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz. Kazandığımız 3 puanı taraftarımıza armağan ediyoruz. Kulüp olarak sadece Kırklareli'ni değil aynı zamanda Trakya'yı temsil ediyoruz. Trakya'nın kenetlenmesini, bir olmasını ve bizi desteklemesini istiyoruz'' diye konuştu.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.