Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Kocaeli fark yaptı
Buz Hokeyi Süper Ligi 7. hafta maçında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, Erzurum Gençlik Spor Kulübü'nü 17-2 yendi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları Salonu'ndaki karşılaşmada Kağırspor, Cüneyt Baykan'ın etkili oyunu sonucu ilk periyotu 4-1 önde tamamladı.
Maçın ikinci periyodunda da oyun hakimiyetini koruyan Kocaeli ekibi, Deniz Emre Blomsten'in 2, Batın Kösemen ve Cüneyt Baykan'ın birer golüyle son periyoda 8-1 önde girdi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, son periyotta etkili oyununu sürdürerek, Filip Brvenik, Blomsten ve Baykan'ın attığı 3'er golle ''buzun derbisi'' olarak nitelendirilen maçı 17-2 kazandı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları Salonu'ndaki karşılaşmada Kağırspor, Cüneyt Baykan'ın etkili oyunu sonucu ilk periyotu 4-1 önde tamamladı.
Maçın ikinci periyodunda da oyun hakimiyetini koruyan Kocaeli ekibi, Deniz Emre Blomsten'in 2, Batın Kösemen ve Cüneyt Baykan'ın birer golüyle son periyoda 8-1 önde girdi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, son periyotta etkili oyununu sürdürerek, Filip Brvenik, Blomsten ve Baykan'ın attığı 3'er golle ''buzun derbisi'' olarak nitelendirilen maçı 17-2 kazandı.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.