Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Manisa FK ateşle oynuyor
Trendyol inci Lig'de sezona Süper Lig hedefiyle başlayan Manisa Futbol Kulübü aylardır süren kötü gidişi durduramadı, düşme hattındaki takımların nefeslerini ensesinde hissetmeye başladı.
Deplasmanda Sakaryaspor'a da 2-0 mağlup olan siyah-beyazlı ekip, son 7 maçta sadece düşme hattında dibe demir atan Giresunspor'u evinde yenebildi. Ligde 25 maçta 28 puan toplayabilen 13'üncü sıradaki Manisa ekibinde bu sezon görev yapan 3 farklı teknik direktör de takıma çare olamadı.
Manisa'da Osman Zeki Korkmaz ve Osman Özköylü'nün ardından devre arasında takımı devralan Mustafa Dalcı, 8 maçı 2 galibiyet, 3 beraberlik, 3 yenilgiyle geçti. Dalcı, Sakarya önünde kötü oynamadıklarını, buldukları pozisyonları değerlendirseler skorun farklı olacağını söyledi.
Deplasmanda Sakaryaspor'a da 2-0 mağlup olan siyah-beyazlı ekip, son 7 maçta sadece düşme hattında dibe demir atan Giresunspor'u evinde yenebildi. Ligde 25 maçta 28 puan toplayabilen 13'üncü sıradaki Manisa ekibinde bu sezon görev yapan 3 farklı teknik direktör de takıma çare olamadı.
Manisa'da Osman Zeki Korkmaz ve Osman Özköylü'nün ardından devre arasında takımı devralan Mustafa Dalcı, 8 maçı 2 galibiyet, 3 beraberlik, 3 yenilgiyle geçti. Dalcı, Sakarya önünde kötü oynamadıklarını, buldukları pozisyonları değerlendirseler skorun farklı olacağını söyledi.
Haber; DHA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.