Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Nazilli Belediyespor, 3 puan için gidecek
Nazilli Belediyespor Genel Kaptanı Nurettin Özkat, pazar günü deplasmanda karşılaşacakları Tepecikspor'u yenerek, ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.
Özkat, gazetecilere yaptığı açıklamada, hazırlık çalışmalarında takımın güç kazandığını ve transfer edilen futbolcularla kadroda bulunan oyuncuların uyum sağladığını belirtti.
''Transfer ettiğimiz 7 yeni oyuncumuzla eski oyuncularımız kısa süre içinde kaynaştı'' diyen Özkat, şunları kaydetti:
''Hazırlık çalışmalarından çok memnunuz ve oyuncularımıza güvenimiz tam. Şu anda takımımızda İsmail, kart cezalısı, Fatih Özer ile Ümit'in sakatlığı var. Tepecikspor deplasmanına 3 eksikle gideceğiz. Pazar günü deplasmanda Tepecikspor'u yenerek ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyoruz.''
Özkat, gazetecilere yaptığı açıklamada, hazırlık çalışmalarında takımın güç kazandığını ve transfer edilen futbolcularla kadroda bulunan oyuncuların uyum sağladığını belirtti.
''Transfer ettiğimiz 7 yeni oyuncumuzla eski oyuncularımız kısa süre içinde kaynaştı'' diyen Özkat, şunları kaydetti:
''Hazırlık çalışmalarından çok memnunuz ve oyuncularımıza güvenimiz tam. Şu anda takımımızda İsmail, kart cezalısı, Fatih Özer ile Ümit'in sakatlığı var. Tepecikspor deplasmanına 3 eksikle gideceğiz. Pazar günü deplasmanda Tepecikspor'u yenerek ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyoruz.''
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.