Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Nazilli Belediyespor'da transfer
Nazilli Belediyespor, Ünyespor'dan orta saha oyuncusu Muzaffer Taşkın ve Refahiyespor'dan forvet oyuncusu Fatih Üge'yi 2 yıllığına renklerine bağladı.
Nazilli Belediyespor Genel Kaptanı Nurettin Özkat, belediye başkanlık makamında düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımlarının her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi. Transferleri son güne kadar sürdüreceklerini belirten Özkat, güçlü bir takım oluşturmak istediklerini ifade etti.
Törende Muzaffer Taşkın ve Fatih Üge transfer sözleşmesine imza attı. Kulüp ayrıca Hüseyin Bülbül ile olan anlaşmasını da 2 yıl uzattı.
Nazilli Belediyespor Genel Kaptanı Nurettin Özkat, belediye başkanlık makamında düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımlarının her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi. Transferleri son güne kadar sürdüreceklerini belirten Özkat, güçlü bir takım oluşturmak istediklerini ifade etti.
Törende Muzaffer Taşkın ve Fatih Üge transfer sözleşmesine imza attı. Kulüp ayrıca Hüseyin Bülbül ile olan anlaşmasını da 2 yıl uzattı.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.