Sporx Logo
2. Lig
2. Lig | 10.10.2026 | 14:30
Oldham Athletic
-
Accrington Stanley
Maç Bitti
Maç Bilgileri
Turnuva
2. Lig
Tarih
10 Ekim 2026 Cumartesi 14:30
Stadyum
Boundary Park
Kapasite
13.500
Hava Durumu
Hafif Yağmur 10.5°C - Hafif Yağmur

Oldham Athletic - Accrington Stanley Maç Sonucu, Goller ve İstatistikler

Oldham Athletic ile Accrington Stanley arasında oynanan karşılaşmanın maç sonucu, golleri ve tüm maç detayları Sporx maç merkezinde. Mücadele 0 - 0 skoruyla sona erdi. 2. Lig kapsamında oynanan karşılaşmanın skor bilgilerini ve önemli anlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Oldham Athletic - Accrington Stanley Maç Özeti ve Detayları

Oldham Athletic - Accrington Stanley maçında atılan goller, sarı ve kırmızı kartlar, oyuncu değişiklikleri ve karşılaşmanın önemli anları maç olayları bölümünde yer alıyor. Takımların maç istatistikleri ve performans karşılaştırmaları Sporx üzerinden incelenebilir.

Oldham Athletic - Accrington Stanley Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oldham Athletic - Accrington Stanley maç sonucu kaç kaç?

Oldham Athletic - Accrington Stanley karşılaşması sona erdi. Maç sonucu 0 - 0 olarak kaydedildi.

Oldham Athletic - Accrington Stanley maçı ne zaman?

Oldham Athletic - Accrington Stanley karşılaşmasının kayıtlı tarihi 10 Ekim 2026 saat 14:30.

Oldham Athletic - Accrington Stanley hangi ligde?

Oldham Athletic ile Accrington Stanley arasındaki karşılaşma 2. Lig kapsamında yer alıyor.

Oldham Athletic - Accrington Stanley maç istatistikleri nerede?

Oldham Athletic - Accrington Stanley karşılaşmasına ait mevcut maç istatistikleri, takım performansları ve maç detayları Sporx maç merkezinde görüntülenebilir.

Oldham Athletic - Accrington Stanley maçında golleri kim attı?

Oldham Athletic - Accrington Stanley mücadelesinde gol atan oyuncular ve gol dakikaları, veri mevcut olduğunda maç olayları bölümünde yer alır.