Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Ordu Belediyesi'nin Süper Lig hedefi
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi ekiplerinden Ordu Belediyesi'nin antrenörü Cem Aslan, ''Ligde 6'da 6 yaparak Süper Lig için ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik'' dedi.
Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ordu Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının lige çok güzel başladığını ve başladığı gibi de devam ettiğini belirtti.
Kendileri ve takım için her şeyin yolunda gittiğini ifade eden Aslan, ''İnşallah sezon sonuna kadar böyle gidersek Süper Lig'e çıkacak iki takımdan birisi biz olacağız'' diye konuştu.
Hafta sonu ligin zorlu ekiplerinden Balıkesir Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile deplasmanda karşılaşacaklarını bildiren Aslan, şunları kaydetti:
Aslan, ligde puan kaybı yaşamamak için disiplinli bir şekilde çalıştıklarını sözlerine ekledi.
Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ordu Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının lige çok güzel başladığını ve başladığı gibi de devam ettiğini belirtti.
Kendileri ve takım için her şeyin yolunda gittiğini ifade eden Aslan, ''İnşallah sezon sonuna kadar böyle gidersek Süper Lig'e çıkacak iki takımdan birisi biz olacağız'' diye konuştu.
Hafta sonu ligin zorlu ekiplerinden Balıkesir Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile deplasmanda karşılaşacaklarını bildiren Aslan, şunları kaydetti:
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
''Şimdiye kadar ligde istediğimizi aldık. Oynadığımız tüm maçları kazandık. Ligde 6'da 6 yaparak Süper Lig için ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik. Geri kalan tüm maçlarımızı da kazanarak ligi şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Bu konuda kendimize sonuna kadar güveniyoruz. Bütün oyuncularımız başarıya kenetlenmiş durumda. İnşallah yaşadığımız bu güzellikler sezon sonuna kadar devam eder ve mutlu sona ulaşırız.''Aslan, ligde puan kaybı yaşamamak için disiplinli bir şekilde çalıştıklarını sözlerine ekledi.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.