Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Osman Özdemir ilk idmanına çıktı
PTT 1. Lig ekiplerinden Kartalspor'un yeni teknik direktörü Osman Özdemir, takımın başında ilk antrenmana çıktı.
Kartalspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, tesislerde oyuncularla tanışan Özdemir'in, Radyo Seymen Kartal Stadı'nda takıma ilk idmanı yaptırdığı bildirildi.
Yardımcıları Eyüp Taş, Okan Gedikali ve Sadettin Türk ile birlikte takımın başında bulunan Özdemir yönetimindeki idmanda bordo-beyazlı oyuncuların, ısınma koşularının ardından 4'e 3 oyun oynadığı ve çalışmanın çift kale maçla tamamlandığı kaydedildi.
Kartalspor, ligde Samsunspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yarın gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.
Kartalspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, tesislerde oyuncularla tanışan Özdemir'in, Radyo Seymen Kartal Stadı'nda takıma ilk idmanı yaptırdığı bildirildi.
Yardımcıları Eyüp Taş, Okan Gedikali ve Sadettin Türk ile birlikte takımın başında bulunan Özdemir yönetimindeki idmanda bordo-beyazlı oyuncuların, ısınma koşularının ardından 4'e 3 oyun oynadığı ve çalışmanın çift kale maçla tamamlandığı kaydedildi.
Kartalspor, ligde Samsunspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yarın gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.