Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Polatlı Bugsaşspor'da Yavuz özür diledi
Sahasında Sakaryaspor ile 1-1 berabere kalan Polatlı Bugsaşspor'da Teknik Direktör Ahmet Yavuz, oynadıkları kötü futbol sebebiyle camiadan özür diledi.
Yavuz, ''Elbette böyle sonuçlar da alacağız, ancak biz iyi futbol oynayan ve bunu alışkanlık haline getirmek isteyen bir ekibiz. Bize yakışmadı, biliyoruz ama bu puan kayıplarını telafi edeceğiz ve istediğimiz şampiyonluğu elde edeceğiz. Polatlı bize inanmaya ve güvenmeye devam etsin. Polatlıspor camiasından kötü futbol için özür dileriz.
Yeni transferimiz Emre Aktaş kısa sürede adaptasyon sorununu aşarak takıma katkı yapmaya başlayacaktır'' dedi.
Yavuz, ''Elbette böyle sonuçlar da alacağız, ancak biz iyi futbol oynayan ve bunu alışkanlık haline getirmek isteyen bir ekibiz. Bize yakışmadı, biliyoruz ama bu puan kayıplarını telafi edeceğiz ve istediğimiz şampiyonluğu elde edeceğiz. Polatlı bize inanmaya ve güvenmeye devam etsin. Polatlıspor camiasından kötü futbol için özür dileriz.
Yeni transferimiz Emre Aktaş kısa sürede adaptasyon sorununu aşarak takıma katkı yapmaya başlayacaktır'' dedi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.