Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Tarsus İdmanyurdu'nda transfer
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu, Giresunspor'dan Ümit Can'ı renklerine bağladı.
Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce Adana Demirspor'dan Hakan Vural Koçaslan, Tokatspor'dan Oğuz Kamil İnağ, Kocaelispor'dan Aykut Öngel'i renklerine bağladıklarını hatırlatarak, son olarak da Giresunspor'dan da forvet Ümit Can Batman ile anlaştıklarını söyledi.
Eksik gördükleri mevkilere takviye yaptıklarını ifade eden Akdağcık, ''Mütevazi bir bütçeyle, Teknik Direktörümüz Nevzat Diçbudak'ın istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni futbolcularımız İnşallah takıma katkı sağlayacaklar'' dedi.
Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce Adana Demirspor'dan Hakan Vural Koçaslan, Tokatspor'dan Oğuz Kamil İnağ, Kocaelispor'dan Aykut Öngel'i renklerine bağladıklarını hatırlatarak, son olarak da Giresunspor'dan da forvet Ümit Can Batman ile anlaştıklarını söyledi.
Eksik gördükleri mevkilere takviye yaptıklarını ifade eden Akdağcık, ''Mütevazi bir bütçeyle, Teknik Direktörümüz Nevzat Diçbudak'ın istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni futbolcularımız İnşallah takıma katkı sağlayacaklar'' dedi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.