Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
TFF 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı
TFF 1. Lig'in 14, 15 ve 16. haftasında oynanacak maçların programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 14, 15 ve 16. haftadaki karşılaşmaların programı şöyle:
14. Hafta:
9 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)
10 Aralık Cumartesi
13.00 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)
11 Aralık Pazar
13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)
13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)
18.30 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)
18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)
15. Hafta:
16 Aralık Cuma
18.00 Manisaspor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)
17 Aralık Cumartesi
13.00 Bandırmaspor-Sivasspor (Bandırma 17 Eylül)
13.00 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Elazığspor-Altınordu (Elazığ Atatürk)
18.30 Göztepe-Mersin İdmanyurdu (Bornova)
18 Aralık Pazar
13.00 Ümraniyespor-Büyükşehir Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
16.00 Eskişehirspor-Denizlispor
18.30 Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Malatya İnönü)
19 Aralık Pazartesi
18.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
16. Hafta:
23 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
24 Aralık Cumartesi:
13.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)
13.00 Sivasspor-Adana Demirspor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Balıkesirspor-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Göztepe (Samsun 19 Mayıs)
25 Aralık Pazar
13.00 Şanlıurfaspor-Manisaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
13.00 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Bandırmaspor (Mersin)
18.30 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)
Bu arada ligin 15. haftasında Eskişehirspor ile Denizlispor arasında oynanacak karşılaşmanın stadı daha sonra açıklanacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 14, 15 ve 16. haftadaki karşılaşmaların programı şöyle:
14. Hafta:
9 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)
10 Aralık Cumartesi
13.00 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)
11 Aralık Pazar
13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)
13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)
18.30 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
12 Aralık Pazartesi18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)
15. Hafta:
16 Aralık Cuma
18.00 Manisaspor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)
17 Aralık Cumartesi
13.00 Bandırmaspor-Sivasspor (Bandırma 17 Eylül)
13.00 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Elazığspor-Altınordu (Elazığ Atatürk)
18.30 Göztepe-Mersin İdmanyurdu (Bornova)
18 Aralık Pazar
13.00 Ümraniyespor-Büyükşehir Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
16.00 Eskişehirspor-Denizlispor
18.30 Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Malatya İnönü)
19 Aralık Pazartesi
18.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
16. Hafta:
23 Aralık Cuma
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
24 Aralık Cumartesi:
13.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)
13.00 Sivasspor-Adana Demirspor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Balıkesirspor-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Göztepe (Samsun 19 Mayıs)
25 Aralık Pazar
13.00 Şanlıurfaspor-Manisaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
13.00 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Bandırmaspor (Mersin)
18.30 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)
Bu arada ligin 15. haftasında Eskişehirspor ile Denizlispor arasında oynanacak karşılaşmanın stadı daha sonra açıklanacak.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.