Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
UEFA Uluslar Ligi'nde 4. hafta heyecanı başlıyor
UEFA'nın milli takım düzeyindeki yeni organizasyonu Uluslar Ligi'nin gruplarında dördüncü hafta heyecanı, 14 Ekim Pazar gününden itibaren devam edecek.
Turnuvanın dördüncü haftasında, 4 ligde 23 karşılaşma yapılacak. Bu karşılaşmalar, 14 Ekim Pazar günü, 15 ve 16 Eylül'de oynanacak.
B Ligi 2. Grup'ta üçüncü maçına çıkacak Türkiye ise Rusya ile deplasmanda 14 Ekim Pazar günü TSİ 19.00'da karşılaşacak.
UEFA Uluslar Ligi'nde (TSİ) dördüncü hafta programı şöyle:
14 Ekim Pazar:
A Ligi
3. Grup: 21.45 Polonya-İtalya
B Ligi
2. Grup: 19.00 Rusya-Türkiye
C Ligi
1. Grup: 21.45 İsrail-Arnavutluk
4. Grup: 16.00 Romanya-Sırbistan
- D Ligi
3. Grup: 19.00 Azerbaycan-Malta
19.00 Faroe Adaları-Kosova
15 Ekim Pazartesi:
A Ligi
2. Grup: 21.45 İzlanda-İsviçre
4. Grup: 21.45 İspanya-İngiltere
B Ligi
3. Grup: 21.45 Bosna Hersek-Kuzey İrlanda
C Ligi
2. Grup: 21.45 Finlandiya-Yunanistan
21.45 Estonya-Macaristan
D Ligi
2. Grup: 21.45 Lüksemburg-San Marino
21.45 Belarus-Moldova
16 Ekim Salı:
A Ligi
1. Grup: 21.45 Fransa-Almanya
B Ligi
1. Grup: 21.45 Ukrayna-Çekya
4. Grup: 21.45 İrlanda Cumhuriyeti-Galler
C Ligi
3. Grup: 19.00 Slovenya-Kıbrıs Rum Kesimi
21.45 Norveç- Bulgaristan
D Ligi
1 Grup: 17.00 Kazakistan-Andorra
21.45 Letonya-Gürcistan
4. Grup: 19.00 Ermenistan-Makedonya
21.45 Cebelitarık-Lihtenştayn
Turnuvanın dördüncü haftasında, 4 ligde 23 karşılaşma yapılacak. Bu karşılaşmalar, 14 Ekim Pazar günü, 15 ve 16 Eylül'de oynanacak.
B Ligi 2. Grup'ta üçüncü maçına çıkacak Türkiye ise Rusya ile deplasmanda 14 Ekim Pazar günü TSİ 19.00'da karşılaşacak.
UEFA Uluslar Ligi'nde (TSİ) dördüncü hafta programı şöyle:
14 Ekim Pazar:
A Ligi
3. Grup: 21.45 Polonya-İtalya
B Ligi
2. Grup: 19.00 Rusya-Türkiye
C Ligi
1. Grup: 21.45 İsrail-Arnavutluk
4. Grup: 16.00 Romanya-Sırbistan
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
21.45 Litvanya-Karadağ- D Ligi
3. Grup: 19.00 Azerbaycan-Malta
19.00 Faroe Adaları-Kosova
15 Ekim Pazartesi:
A Ligi
2. Grup: 21.45 İzlanda-İsviçre
4. Grup: 21.45 İspanya-İngiltere
B Ligi
3. Grup: 21.45 Bosna Hersek-Kuzey İrlanda
C Ligi
2. Grup: 21.45 Finlandiya-Yunanistan
21.45 Estonya-Macaristan
D Ligi
2. Grup: 21.45 Lüksemburg-San Marino
21.45 Belarus-Moldova
16 Ekim Salı:
A Ligi
1. Grup: 21.45 Fransa-Almanya
B Ligi
1. Grup: 21.45 Ukrayna-Çekya
4. Grup: 21.45 İrlanda Cumhuriyeti-Galler
C Ligi
3. Grup: 19.00 Slovenya-Kıbrıs Rum Kesimi
21.45 Norveç- Bulgaristan
D Ligi
1 Grup: 17.00 Kazakistan-Andorra
21.45 Letonya-Gürcistan
4. Grup: 19.00 Ermenistan-Makedonya
21.45 Cebelitarık-Lihtenştayn
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.