Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Yeni takımını buldu!
Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Kardemir Karabükspor ile yollarını ayıran Mehmet Yıldız'ı kadrosuna kattı.
Kırmızı-lacivertli kulübün daha önceden prensipte anlaştığı Mehmet Yıldız, Mersin'de kendisini sezon sonuna kadar Mersin İdmanyurdu'na bağlayan sözleşmeye imza attı.
Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yıldız'ın takıma yararlı olacağına inandıklarını söyledi.
Bugün Antalya'daki kampa katılacak olan Yıldız sayesinden artık gol yollarında daha etkili olacaklarını dile getiren Kahramanlı, kaleye, orta sahaya ve oyun kurucu anlamında takıma bazı takviyeler yapacaklarını, bu doğrultuda sürdürdükleri görüşmelerin 1-2 güne kadar netleşeceğini kaydetti.
Kırmızı-lacivertli kulübün daha önceden prensipte anlaştığı Mehmet Yıldız, Mersin'de kendisini sezon sonuna kadar Mersin İdmanyurdu'na bağlayan sözleşmeye imza attı.
Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yıldız'ın takıma yararlı olacağına inandıklarını söyledi.
Bugün Antalya'daki kampa katılacak olan Yıldız sayesinden artık gol yollarında daha etkili olacaklarını dile getiren Kahramanlı, kaleye, orta sahaya ve oyun kurucu anlamında takıma bazı takviyeler yapacaklarını, bu doğrultuda sürdürdükleri görüşmelerin 1-2 güne kadar netleşeceğini kaydetti.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.