Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Zafer Öğer artık Rize'de!
PTT 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un kaleci antrenörlüğü görevine Zafer Öğer getirildi.
Kulüp Basın Sözcüsü Aykut Ferah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zafer Öğer ile görüşmelerin ardından anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Zafer Öğer, Mustafa Denizli ile Beşiktaş'ta birlikte görev almış deneyimli bir isim. Kendisi ile yaptığımız görüşmelerde anlaşmaya vardık. Öğer, Mustafa Denizli'nin ekibinde kaleci antrenörü olarak görev alacak" dedi.
Ferah, Zafer Öğer'in kısa sürede ekibe katılacağını da dile bildirdi.
Kulüp Basın Sözcüsü Aykut Ferah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zafer Öğer ile görüşmelerin ardından anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Zafer Öğer, Mustafa Denizli ile Beşiktaş'ta birlikte görev almış deneyimli bir isim. Kendisi ile yaptığımız görüşmelerde anlaşmaya vardık. Öğer, Mustafa Denizli'nin ekibinde kaleci antrenörü olarak görev alacak" dedi.
Ferah, Zafer Öğer'in kısa sürede ekibe katılacağını da dile bildirdi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.