Sporx Logo
Bundesliga I
Elversberg
22:30
Mainz 05
Bundesliga I | 30.10.2026
Puan Durumu
# Takım O G B M Av P
1 Bayern Munih 6 4 2 0 17 14
2 B. Dortmund 6 4 2 0 7 14
3 Freiburg 6 4 1 1 9 13
4 Leverkusen 6 4 1 1 7 13
5 Mainz 05 6 3 1 2 4 10
6 Elversberg 6 3 1 2 1 10
7 RB Leipzig 6 3 0 3 5 9
8 Werder Bremen 6 2 3 1 0 9
9 Hamburger SV 6 3 0 3 -9 9
10 Augsburg 6 2 1 2 4 7
11 E. Frankfurt 6 2 2 2 -6 8
12 FC Köln 6 2 1 3 -3 7
13 VfB Stuttgart 6 2 0 4 -2 6
14 Hoffenheim 6 2 0 4 -3 6
15 Schalke 04 6 1 2 3 -3 5
16 Paderborn 6 1 2 3 -4 5
17 Union Berlin 6 1 2 3 -12 5
18 Mönchengladbach 6 0 0 6 -12 0
Sıralama açıklamaları
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
UEFA Konferans Eleme
Küme düşme Play-Off
Küme düşme

Elversberg - Mainz 05 Maç Detayları ve İstatistikleri

Elversberg ile Mainz 05 arasındaki karşılaşmanın skor bilgileri, maç detayları ve mevcut istatistikleri Sporx maç merkezinde.

Elversberg - Mainz 05 Karşılaşma Bilgileri

Elversberg - Mainz 05 maçına ilişkin takım performanslarını, karşılaşma detaylarını ve maç olaylarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Elversberg - Mainz 05 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elversberg - Mainz 05 maçı ne zaman?

Elversberg - Mainz 05 karşılaşmasının kayıtlı tarihi 30 Ekim 2026 saat 22:30.

Elversberg - Mainz 05 hangi ligde?

Elversberg ile Mainz 05 arasındaki karşılaşma Bundesliga I kapsamında yer alıyor.

Elversberg - Mainz 05 maç istatistikleri nerede?

Elversberg - Mainz 05 karşılaşmasına ait mevcut maç istatistikleri, takım performansları ve maç detayları Sporx maç merkezinde görüntülenebilir.