Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Canlı Puan Durumu, Fikstür ve Spor İstatistikleri

7. Hafta
17 Kasım 2023 Cuma
Les Herbiers 2-1 Avranches
0-1
İstatistikAnlatım
Stade Briochin 8-6 Concarneau
0-0
İstatistikAnlatım
Villefranche Beaujolais 1-2 Grenoble
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
Sochaux 2-1 Jura Sud
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
Canet Roussillon 2-5 Bordeaux
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
18 Kasım 2023 Cumartesi
Hienghene Sport 0-4 Thionville Lusitanos
0-1
İstatistikAnlatım
Chateauroux 2-1 Red Star
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
Bourg en Bresse Peronnas 0-3 Saint-Etienne
0-1
İstatistikAnlatım
Epinal 2-1 Troyes
0-0
İstatistikAnlatım
Hauts Lyonnais 2-0 Neuville CS
0-0
İstatistikAnlatım
Houilles AC 0-2 Angers
0-1
İstatistikAnlatım
Lyon La Duchere 4-1 SC Bastia
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
Champonnay Marennes 8-7 Hyeres
0-0
İstatistikAnlatım
Hombourg Haut 0-3 Amiens
0-1
İstatistikAnlatım
US Provin 0-5 Laval
0-4
İddaaİstatistikAnlatım
Chaumont 0-1 Dunkerque
0-0
İstatistikAnlatım
Itancourt Neuville 3-2 Croix
2-1
İstatistikAnlatım
Lavernose Lherm 0-4 Orleans
0-2
İstatistikAnlatım
Bondues FC 0-1 Feignies Aulnoye
0-1
İstatistikAnlatım
US Villejuif 6-7 Paris FC
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
St Meziery 1-0 Pirae
1-0
İstatistikAnlatım
Doullens 0-6 Dijon
0-1
İstatistikAnlatım
Olympique Ales 6-1 AS Rosador
1-1
İstatistikAnlatım
Liffre 0-3 Rodez
0-1
İstatistikAnlatım
FCSR Haguenau 0-2 Valenciennes
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
Coulaines 2-1 Cholet
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
Plessis Robinson Fc 2-1 ESA Brissac Football
1-0
İstatistikAnlatım
Evian 7-6 Aubagne
0-1
İstatistikAnlatım
Sarre-Union 1-0 APM Metz
0-0
İstatistikAnlatım
Velay 1-3 Martigues
0-2
İstatistikAnlatım
FC Limonest Dardilly Saint-Didier 4-5 AS Domerat
0-0
İstatistikAnlatım
ES Fosseenne 1-2 Annecy FC
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
Cosne UCS Football 1-0 Chantilly US
0-0
İstatistikAnlatım
Loon Plage 0-3 Caen
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
Blagnac 1-0 Aviron Bayonnais FC
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
Plabennec 6-7 Challans
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
Stade Poitevin 0-3 Castanet US
0-0
İstatistikAnlatım
Chambery 1-0 CS De Volvic
0-0
İstatistikAnlatım
UF Maconnais 1-2 Louhans Cuiseaux
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
G O O O O O O L - [team] takımından [player1] penaltıdan top 4-6 Guingamp
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
Garde Saint-Ivy Pontivy 2-0 Plougastel FC
2-0
İstatistikAnlatım
FC Roche St Genest 1-2 St Priest
1-1
İstatistikAnlatım
Colmar 0-1 CA Pontarlier
0-1
İstatistikAnlatım
Cannes 2-1 Bourgoin Jallieu
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
Dinan-Lehon 3-1 Rennes TA
0-1
İstatistikAnlatım
AG Caen 2-1 US Fougeres
0-1
İstatistikAnlatım
RC Calais 2-1 ES Cheminots Longueau
0-0
İstatistikAnlatım
St Aubin 0-3 Revel
0-0
İstatistikAnlatım
US Le Pays du Valois 2-4 Auxerre
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
Mulhouse 2-1 Jura Dolois
1-1
İstatistikAnlatım
Montdidier 0-4 Quevilly
0-4
İstatistikAnlatım
Vierzon FC 0-1 Angouleme
0-1
İstatistikAnlatım
Chauray 0-1 Pau
0-1
İstatistikAnlatım
[team] 10. isabetli şutunu buldu. Rakip kaleci için zor bir 6-5 St Denis US
1-1
İstatistikAnlatım
Le Geldar de Kourou 3-0 Agouado ASC
3-0
İstatistikAnlatım
FC Montlouis 0-4 Bergerac Perigord
0-3
İstatistikAnlatım
19 Kasım 2023 Pazar
Torcy US 0-1 FC Fleury 91
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
Aunis Avenir 0-1 St Mayenne FC
0-1
İstatistikAnlatım
US Camon 2-5 Chambly
0-2
İstatistikAnlatım
Morlaas Est Bearn 0-1 AS Panazol
0-0
İstatistikAnlatım
Fabregues 7-6 Squadra Valincu Alta Rocca Rizzanese
1-1
İstatistikAnlatım
Auch Football 0-4 Romorantin
0-1
İstatistikAnlatım
Dives-Cabourg 2-3 Dieppe
0-2
İstatistikAnlatım
Le Quesnoy 1-4 FC Metropole Troyenne
1-2
İstatistikAnlatım
Paimpol FC 2-1 Flers FC
0-0
İstatistikAnlatım
Chateaugiron 0-6 Vitre
0-3
İstatistikAnlatım
Forbach 4-5 Geispolsheim
0-0
İstatistikAnlatım
ES Villerupt 0-2 ASC Biesheim
0-0
İstatistikAnlatım
Jarville 2-4 Sarreguemines FC
0-2
İstatistikAnlatım
Noisy le Sec 0-2 Furiani Agliani
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
Reims Sainte-Anne 6-5 Boulogne
0-0
İstatistikAnlatım
Noeux-les-Mines 9-10 Avoine Chinon
1-1
İstatistikAnlatım
Douvres La Delivrande 2-1 US Choisy au Bac
0-1
İstatistikAnlatım
US Saint Philbert 2-0 Le Poire Sur Vie
0-0
İstatistikAnlatım
Feurs 2-1 Espaly
1-0
İstatistikAnlatım
AS Villers Houlgate Cote Fleurie 4-0 Equeurdreville Hainneville
2-0
İstatistikAnlatım
Laon 1-2 Racing Club de France
0-0
İstatistikAnlatım
F.C. Schweighouse 2-3 Thaon
0-0
İstatistikAnlatım
Roannais Foot 42 1-3 Nimes
1-1
İstatistikAnlatım
Villenave 1-0 Isle
0-0
İstatistikAnlatım
Seyssins FC 0-2 Le Puy
0-1
İstatistikAnlatım
Saint Michel Football 91 0-2 Entente SSG
0-0
İstatistikAnlatım
St Pontivyen 1-2 Rouen
0-0
İstatistikAnlatım
Ergue Gaberic PD 3-1 Saint-Renan
2-0
İstatistikAnlatım
Toulouse Metropole 1-4 Ajaccio
0-2
İddaaİstatistikAnlatım
Stade Tamponnaise 2-3 Saint-Denis FC
0-1
İstatistikAnlatım
23 Kasım 2023 Perşembe
CS Le Moule 3-1 US Baie-Mahault
0-0
İstatistikAnlatım
26 Kasım 2023 Pazar
Bleriot Plage 3-1 Dijon ASPTT
0-0
İstatistikAnlatım
02 Aralık 2023 Cumartesi
Etoile Maritime 4-6 [team] savunmada net bir değişiklikle [player1] oyuncusunu
1-1
İstatistikAnlatım
Bir Önceki Hafta
27 Ekim 2023 Cuma
Martigues 1-0 RC Pays de Grasse
0-0
İstatistikAnlatım
CS Le Moule 5-0 La Gauloise
2-0
İstatistikAnlatım
28 Ekim 2023 Cumartesi
SC Chateauneuf sur Cher 0-3 Chateauroux
0-1
İstatistikAnlatım
US Remering Villing 0-7 Hombourg Haut
0-2
İstatistikAnlatım
Mareuil SC 0-3 Les Herbiers
0-2
İstatistikAnlatım
FC Sens 1-2 Dijon
0-0
İstatistikAnlatım
Bourg-de-Peage 1-5 Evian
0-2
İstatistikAnlatım
FC Plaine Tonique 0-5 Bourg en Bresse Peronnas
0-2
İstatistikAnlatım
Le Puy 3-0 Chassieu Decines
-
İstatistikAnlatım
Neuville CS 3-1 Ain Sud Foot
-
İstatistikAnlatım
GFA Rumilly Vallieres 4-5 Lyon La Duchere
1-0
İstatistikAnlatım
FCSR Obernai 0-7 Colmar
0-3
İstatistikAnlatım
Sarreguemines FC 4-0 US Reipertswiller
1-0
İstatistikAnlatım
Pluvigner 0-1 Dinan-Lehon
0-0
İstatistikAnlatım
Olympique Ales 2-1 Stade Beaucairois 30
2-1
İstatistikAnlatım
Toulouse Metropole 6-5 FU Narbonne
1-1
İstatistikAnlatım
Figeac Quercy Foot 5-6 Blagnac
0-0
İstatistikAnlatım
Canet Roussillon 3-1 Seysses Frouzins
1-0
İstatistikAnlatım
RCO Agde 2-5 Castanet US
1-1
İstatistikAnlatım
ES Fos-sur-Mer 7-6 Marignane/Gignac FC
0-1
İstatistikAnlatım
CA Pontarlier 3-2 Morteau Montlebon
1-0
İstatistikAnlatım
Grandvillars FC 0-1 Sochaux
0-0
İstatistikAnlatım
Is-Selongey Football 0-1 Jura Sud
0-1
İstatistikAnlatım
Vesoul 0-1 Louhans Cuiseaux
0-0
İstatistikAnlatım
FC Chalon 4-6 Jura Dolois
0-1
İstatistikAnlatım
Vaulx-en-Velin 1-2 Feurs
0-0
İstatistikAnlatım
Eybens OC 0-2 Bourgoin Jallieu
-
İstatistikAnlatım
Plastics Vallee FC 1-7 St Priest
1-3
İstatistikAnlatım
ES de Fagnieres 0-1 Thaon
0-0
İstatistikAnlatım
AS Erstein 1-3 Forbach
1-1
İstatistikAnlatım
Sarre-Union 2-1 AS Illzach-Modenheim
0-0
İstatistikAnlatım
Biarritz 1-2 [team] savunmada net bir değişiklikle [player1] oyuncusunu
1-0
İstatistikAnlatım
Libourne 3-0 Chatellerault
2-0
İstatistikAnlatım
Le Poire Sur Vie 4-2 Vendee Fontenay Foot
0-0
İstatistikAnlatım
Flers FC 2-0 CMS Oissel
1-0
İstatistikAnlatım
[team] bugün oldukça agresif bir oyun ortaya koyuyor! Bu, bu 3-5 Garde Saint-Ivy Pontivy
0-1
İstatistikAnlatım
Cholet 2-1 Le Mans
2-1
İstatistikAnlatım
Saint Louis Neuweg 3-5 FCSR Haguenau
0-0
İstatistikAnlatım
FC Du Pays Aiglons 1-3 Dieppe
0-2
İstatistikAnlatım
Alberes Argeles 5-6 Auch Football
0-0
İstatistikAnlatım
Coteaux de Seille 1-5 Cosne UCS Football
1-2
İstatistikAnlatım
St Genes Champanelle 1-5 Espaly
1-5
İstatistikAnlatım
G O O O O O O L - [team] takımından [player1] penaltı noktas 4-5 FC Roche St Genest
0-0
İstatistikAnlatım
Revel 1-0 Atlas Paillade
0-0
İstatistikAnlatım
Ambert Livradois Sud 0-2 Velay
-
İstatistikAnlatım
Saint-Chamond 1-2 CS De Volvic
0-2
İstatistikAnlatım
Seyssins FC 5-3 Montchat Lyon
0-1
İstatistikAnlatım
Feytiat 1-2 Bergerac Perigord
1-2
İstatistikAnlatım
FC Perigny 2-3 Stade Poitevin
1-0
İstatistikAnlatım
St Emilion 0-5 Chauray
0-1
İstatistikAnlatım
Aviron Bayonnais FC 3-2 Niort
2-0
İstatistikAnlatım
Morlaas Est Bearn 5-3 CA Neuville
0-0
İstatistikAnlatım
CMO Bassens 0-5 Angouleme
-
İstatistikAnlatım
Villenave 1-0 Parthenay Viennay
0-0
İstatistikAnlatım
Stade Spiritain 0-5 Samaritaine
0-3
İstatistikAnlatım
AS ET Matoury 2-4 Le Geldar de Kourou
1-0
İstatistikAnlatım
Agouado ASC 1-0 US Sinnamary
0-0
İstatistikAnlatım
29 Ekim 2023 Pazar
Golden Lion de Saint Joseph 4-1 Peleen
-
İstatistikAnlatım
AS Le Moule 0-4 Sporting BM
0-0
İstatistikAnlatım
US Petite Beauce 0-2 FC Montlouis
0-1
İstatistikAnlatım
Malesherbes 1-2 Avoine Chinon
1-2
İstatistikAnlatım
Romorantin 2-1 Tours
0-1
İstatistikAnlatım
Etoile Bleue St Cyr 0-1 Vierzon FC
0-1
İstatistikAnlatım
Rochefort Athletic 0-6 UF Maconnais
0-2
İstatistikAnlatım
AS Bavilliers 1-2 Dijon ASPTT
0-1
İstatistikAnlatım
St Meziery 3-2 FC Hagondange
-
İstatistikAnlatım
St Die 0-1 Thionville Lusitanos
0-1
İstatistikAnlatım
Pagny sur Moselle 0-4 APM Metz
0-2
İstatistikAnlatım
Eloyes FC 1-2 Jarville
-
İstatistikAnlatım
JS Audunoise 0-4 Epinal
0-2
İstatistikAnlatım
Chaumont 3-1 Cote des Blancs
1-0
İstatistikAnlatım
FC Metropole Troyenne 3-1 Nogentais
1-1
İstatistikAnlatım
Athletic Cuvry Augny 0-3 Reims Sainte-Anne
0-0
İstatistikAnlatım
Bogny 4-5 ES Villerupt
0-0
İstatistikAnlatım
FC Soleil Bischheim 0-4 ASC Biesheim
0-0
İstatistikAnlatım
Schirrhein 1-2 Geispolsheim
0-1
İstatistikAnlatım
Association Still Mutzig 3-5 Mulhouse
0-0
İstatistikAnlatım
Noisy le Sec 6-5 Creteil
1-0
İstatistikAnlatım
Ecouen FC 0-1 Houilles AC
0-1
İstatistikAnlatım
Versailles 5-6 FC Fleury 91
0-0
İstatistikAnlatım
Blanc Mesnil 0-1 Racing Club de France
0-0
İstatistikAnlatım
Plessis Robinson Fc 7-4 St Brice
1-0
İstatistikAnlatım
St Denis US 5-2 Viry Chatillon
3-2
İstatistikAnlatım
Torcy US 2-0 Chatou
0-0
İstatistikAnlatım
Entente SSG 3-0 CM Aubervilliers
0-0
İstatistikAnlatım
Saint Michel Football 91 3-0 FC Massy 91
3-0
İstatistikAnlatım
Squadra Valincu Alta Rocca Rizzanese 2-1 Balagne FC
1-1
İstatistikAnlatım
Furiani Agliani 2-1 FC Bastia-Borgo
0-0
İstatistikAnlatım
Barentin 0-5 Rouen
0-4
İstatistikAnlatım
La Croix Vallee Eure 3-5 Equeurdreville Hainneville
0-1
İstatistikAnlatım
Avranches 3-1 AF Virois
0-0
İstatistikAnlatım
Pointe de La Hague 1-3 Dives-Cabourg
0-1
İstatistikAnlatım
Douvres La Delivrande 1-0 Eğer [player1] bu maçta gol atabilirse, bu kulvarda 10 gole
0-0
İstatistikAnlatım
AG Caen 7-6 Havre Caucriauville
0-0
İstatistikAnlatım
Gonfreville 2-3 AS Villers Houlgate Cote Fleurie
0-1
İstatistikAnlatım
US Villejuif 12-11 FC Morangis Chilly
-
İstatistikAnlatım
Fabregues 8-7 Muret AS
0-0
İstatistikAnlatım
Vauvert FC 1-4 Nimes
-
İstatistikAnlatım
SC Montredon Bonneveine 0-3 Cannes
0-1
İstatistikAnlatım
US Mandelieu la Napoule 0-1 Aubagne
0-1
İstatistikAnlatım
Istres 3-4 Hyeres
0-0
İstatistikAnlatım
ESA Brissac Football 6-4 Voltigeurs de Chateaubriant
1-1
İstatistikAnlatım
Chemille-Melay 5-7 St Mayenne FC
1-2
İstatistikAnlatım
US Saint Galmier Chamboeuf 1-2 FC Limonest Dardilly Saint-Didier
0-1
İstatistikAnlatım
Roannais Foot 42 3-0 Viriat CS
0-0
İstatistikAnlatım
Miserieux Trevoux 8-9 Chambery
0-0
İstatistikAnlatım
Champonnay Marennes 3-1 Annecy le Vieux
1-1
İstatistikAnlatım
Mozac US 0-2 Villefranche Beaujolais
0-0
İstatistikAnlatım
Hauts Lyonnais 2-1 Rhone Vallee FC
-
İstatistikAnlatım
F.C. Schweighouse 2-1 ASTR Wittenheim
-
İstatistikAnlatım
Esperance Aulnaysienne 1-3 Red Star
0-1
İstatistikAnlatım
MAS Agennais 0-5 AS Panazol
0-2
İstatistikAnlatım
Chateau Larcher 2-4 Isle
1-2
İstatistikAnlatım
JSC Bellevue Nantes 0-2 Challans
0-0
İstatistikAnlatım
CS Change 5-6 St Aubin
1-1
İstatistikAnlatım
Ancienne Chateau-Gontier 0-5 Olympique Saumur
0-2
İstatistikAnlatım
US Meral Cosse 0-4 US Saint Philbert
0-1
İstatistikAnlatım
FC Chateau-Gontier 0-2 Coulaines
-
İstatistikAnlatım
Le Quesnoy 3-2 Calonne Lievin
-
İstatistikAnlatım
Chantilly US 5-3 Cambrai
1-0
İstatistikAnlatım
Doullens 4-0 AS Verneuil
1-0
İstatistikAnlatım
Henin Olympique 0-2 Noeux-les-Mines
0-0
İstatistikAnlatım
US Corbie 0-3 US Camon
0-1
İstatistikAnlatım
Arras 4-5 RC Calais
0-0
İstatistikAnlatım
Villers-Outreaux 1-3 Chambly
1-0
İstatistikAnlatım
Calonne Ricouart 3-6 [team] 10. isabetli şutunu buldu. Rakip kaleci için zor bir
-
İstatistikAnlatım
Bondues FC 5-4 Maubeuge
-
İstatistikAnlatım
Montdidier 7-6 Saint Amand
0-0
İstatistikAnlatım
Leffrinckoucke 0-6 Croix
0-2
İstatistikAnlatım
Itancourt Neuville 5-0 Wasquehal
1-0
İstatistikAnlatım
Raismes FC 0-1 Loon Plage
0-0
İstatistikAnlatım
Bleriot Plage 7-6 [player1], [player2] ile bire bir hava mücadelesini kazandı
2-0
İstatistikAnlatım
Anzin ES 0-7 Feignies Aulnoye
0-2
İstatistikAnlatım
Grande Synthe 1-2 Boulogne
0-2
İstatistikAnlatım
ESC Coulogne 0-2 US Choisy au Bac
0-1
İstatistikAnlatım
Lomme Delivrance 0-5 US Le Pays du Valois
-
İstatistikAnlatım
US Provin 5-3 Le Portel
1-0
İstatistikAnlatım
Gouvieux 1-5 Laon
0-3
İstatistikAnlatım
Iris La Sentinelle 0-4 ES Cheminots Longueau
0-1
İstatistikAnlatım
Plobannalec AS 1-3 Rennes TA
0-1
İstatistikAnlatım
Vignoc 0-3 Paimpol FC
0-1
İstatistikAnlatım
ES Plescop 0-2 US Fougeres
0-1
İstatistikAnlatım
FC Beauregard Rennes 2-3 Saint-Renan
0-0
İstatistikAnlatım
AC de Rennes 0-1 Chateaugiron
0-0
İstatistikAnlatım
Liffre 1-0 Chartres De Bretagne
1-0
İstatistikAnlatım
Rennes CPB Brequigny 1-4 Ergue Gaberic PD
1-2
İstatistikAnlatım
RC Ploumagoar 1-2 St Pontivyen
1-2
İstatistikAnlatım
Ginglin Cesson Saint Brieuc 3-5 Stade Briochin
0-1
İstatistikAnlatım
AS Menimur 0-5 G O O O O O O L - [team] takımından [player1] penaltıdan top
0-1
İstatistikAnlatım
Plougastel FC 1-0 Loudeac
0-0
İstatistikAnlatım
Plabennec 3-1 GDR Guipavas
0-0
İstatistikAnlatım
Plouhinec FC 1-4 Vitre
1-2
İstatistikAnlatım
St-Pryve St-Hilaire 4-5 Orleans
1-1
İstatistikAnlatım
AS Domerat 6-5 Andrezieux Boutheon
0-1
İstatistikAnlatım
01 Kasım 2023 Çarşamba
Rochefort 0-1 Etoile Maritime
0-1
İstatistikAnlatım
05 Kasım 2023 Pazar
Aunis Avenir 4-2 St Paul SF
0-0
İstatistikAnlatım
Lavernose Lherm 3-2 Uchaud
-
İstatistikAnlatım
Sporx Anasayfasına Dön